K+Architekci sp. z o.o. to pracownia architektoniczna założona w 2014 roku przez architektów: Tomasza Kozłowskiego, Roberta Szulara i Macieja Trybusa.

Naszym klientom zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego w zakresie projektowania, procedur administracyjnych oraz doradztwa. Od pomocy przy wyborze działki inwestycyjnej do odbiorów gotowych obiektów. Wykonujemy: analizy chłonności terenu, dokumentację niezbędną do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, projekty budowlane. Działamy głównie w sektorze budownictwa mieszkaniowego, usług medycznych, usług komercyjnych oraz budownictwa przemysłowego. Nie boimy się wyzwań, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pasją i pełnym zaangażowaniem. Posiadamy dynamicznie rozwijający się zespół architektów stanowiących mieszankę doświadczenia zawodowego, młodzieńczej energii oraz pasji tworzenia.

Oferujemy swoją wiedzę, umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie na rynku. W pracy kładziemy nacisk na profesjonalizm i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Kształtujemy architekturę z poszanowaniem kontekstu miejsca oraz środowiska naturalnego, w związku z czym często stawiamy na rozwiązania energooszczędne. Dbamy o satysfakcję klienta współpracując jedynie z najlepszymi biurami inżynierskimi oraz szerokim spektrum specjalistów w tym również certyfikacji LEED/BREAM. Równocześnie staramy się aby tworzone przez nas obiekty osiągały najwyższy poziom architektury i spójność rozwiązań funkcjonalnych. Dbamy o jakość i terminowość. W tym celu z powodzeniem stosujemy standardy BIM. Już od etapu pierwszych szkiców koncentrujemy się zarówno na formie jak i pojedynczym detalu co w efekcie pozwala nam tworzyć dobrą przestrzeń i architekturę.

Projektujemy dla Ciebie. Bez kompromisów.